Get your own Chat Box! Go Large!
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форума: [-NF-]Obo[R]oten, [-NF-]Foxter  
Форум » Дипломатия » Баннерообмен » Клан UA
Клан UA
[UA]Micter_IvanДата: Суббота, 29.01.2011, 21:56 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Статус: Offline
Добрий день клан NF.Я пропоную укласти між кланами дружбу(Банеробмін).
Ми активні в гс і скоро будемо принімати участь в LCN.
Будемо раді почути вашу відповідь.
Наш сайт: www.ukrain.ucoz.ua
Дякую за вашу увагу.
 
[-NF-]FoxterДата: Воскресенье, 30.01.2011, 11:05 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 463
Статус: Offline
+1
 
[WRS]MarshallДата: Понедельник, 31.01.2011, 12:56 | Сообщение # 3
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Статус: Offline
Як після його вчинку щодо друга ви можете довіряти такій людині? Після того, як він обливам мене і мій клан брудом, бо його не зробили адміном клану. Ви дружите зі всіма без розбору?
 
^Bo[G]uN^Дата: Понедельник, 31.01.2011, 13:54 | Сообщение # 4
Генерал-майор
Группа: Пользователи
Сообщений: 339
Статус: Offline
маршал ты будь проще в словах. мы общаемся со всеми адекватными и нормальными людьми. если у вас что то и было какое то не понимание то это между вами. нам про этот эпизод ничего не известно. А ДРУГ И ДРУЗЬЯ - ЭТО ВЫСОКОЕ ЗВАНИЕ НАДО ЗАСЛУЖИТЬ.

 
[-NF-]BUTERBROTДата: Понедельник, 31.01.2011, 17:18 | Сообщение # 5
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 446
Статус: Offline
МНЕ КАЖИТЬСЯ [-NF-]^Bo[G]uN^, СКАЗАЛ САМЫЕ ПРАВИЛЬНЫЕ СЛОВА ЧТО КАСАЕТЬСЯ ВЫСКАЗЫВАНИЯ МАРШАЛА... specool specool specool

буду резать буду бить с кем останетесь дружить?)))
 
[-NF-]FoxterДата: Понедельник, 31.01.2011, 17:27 | Сообщение # 6
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 463
Статус: Offline
 
[WRS]MarshallДата: Вторник, 01.02.2011, 12:05 | Сообщение # 7
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Статус: Offline
[-NF-]^Bo[G]uN^, тобі скільки років?? Те, що сталося, має відношення не тільки до мене. Якщо він таке вчинив зі своїм кращим другом, то після того можна йому довіряти і заключати союзи? Коли я 2 роки розвивав клан, а він вирішив, що йому треба бути лідером і захотів розвалити клан, після мого відказу його лідерства. Так поступає нормальна людина? Після цього треба рватись заключати союзи з такими людьми? Сам факт його вчинку говорить сам за себе. А ви кажете, що стосується тільки нас)))).
[-NF-]^Bo[G]uN^,
Quote (|-NF-|^Bo|G|uN^)
ДРУГ И ДРУЗЬЯ - ЭТО ВЫСОКОЕ ЗВАНИЕ НАДО ЗАСЛУЖИТЬ.

Ти хочеш сказати, що нам треба заслужити вашу дружбу?? Ваш лідер являється нашим вихованцем. І ми з ним друзі. І наші клани офіційно являються друзями, подивись заявку. А клан і люди в ньому - одне ціле. На те це і клан. Якщо ти проти якоїсь діяльності чи вчинку клана, то твоє перебування в клані також можна ставити під сумнів. Запитай свого лідера, Obo[R]oten, друзі наші клани чи ні. І якщо ти зовсім "лєвий" в клані, то не втручайся, не порть відношення з друзями!
 
NY[DuSt]Дата: Вторник, 01.02.2011, 12:35 | Сообщение # 8
Подполковник
Группа: Пользователи
Сообщений: 110
Статус: Offline
Вопрос не по теме : скажите почему у вас на украине одни по руски говорят чисто а других не поймешь, тока догадваешься по теме, это зависит от места проживания на украине или по другим признакам, почему такая разница .
 
[WRS]MarshallДата: Вторник, 01.02.2011, 15:16 | Сообщение # 9
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Статус: Offline
Так, від місця проживання. Ті, хто розмовляє російською, проживають на східній частині України. А україномовні - на західній.
 
[UA]Micter_IvanДата: Вторник, 01.02.2011, 15:32 | Сообщение # 10
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Статус: Offline
Quote
Добрий день клан NF.Я пропоную укласти між кланами дружбу(Банеробмін).

А де союз пише wink
Шановний Маршале вже не починайте писати наші проблеми між іншими я вам говорив і далі говорю статут клану WRS для всіх.Ви написали для кого?Для нас так дякую але чому ви їх тоже не виконуєте?Я вас попереджав і просив вот ваш результат.Мені надоїло тоді,що ви карали та сварили гравців,що вони неактивні і порушували статут.Як можна сварити людину,як я особисто бачив,що людина активна в гс.Хоч мало заходить в сайт.Маршале я вашу репутацію не портив і не обсирав.Скажіть будь ласка хто про вас говорив погане і ваша репутація була спорчина в інших кланах?Ви не розвивали клан ви лише займалися політикою,а обовязки статуту WRS включали всіх!!Ви зробили себе як монаха і почалася ця революція і скажіть будь-ласка ще одне,як ми можемо бути друзями?Як я вас не знав і не знаю далі!Ні спілквання про щось інше,ні переговори по скайпу нічого з нами не було я хотів ви не псиали і не говорили зімною.Значить ми лише колеги,які говорили про клан і це є дружба?Дружба є життєва і спілкується не про роботу чи одну тему,а спілкується про інше тоже.Я вам говорив і далі говорю:,,будь-яктивний в гс і не свари гравців я бачив особисто як вони грають".Ні ви відхиляли це ваша ціна за ігнорування.Парі не захотіли і самі ви сказали створіть клан свій я подивлюся.Я створив і тепер ви говорите що я зрадник,бо я створив новий клан і говорите не по темі.Я не хочу з тобою Андрій сваритися ти говорив що я кричав за Україну та інше так але ти скажи мені де відповідальність?Ми маємо скажемо тіпа Конституцію України?Ай про що говорити так її порушують навіть в кланах WRS.Хочеш щоб гравці були відповідальними сам буть відповідальним,а не говори.Мужик сказав мужик зробив.

Добавлено (01.02.2011, 16:32)
---------------------------------------------
Шановний клан NF то укладемо дружбу та давати код нашого банера? happy

 
^J3ace[JI]ucK^Дата: Вторник, 01.02.2011, 15:43 | Сообщение # 11
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Статус: Offline
Люди добрі я звичайно нічго може незнаю.... Але нащо робіти клан який повністю плагіатить клан Україна http://ukraina.ucoz.ru/ я не розумію цьго...
Міг би просто вступити у їхні ряди, а не створювати новий клан... Чи в тебе може хвороба лідера?... Я знаю що було у клані ВРС і що ти там зачудив.
Чесно кажучи я не дуже люблю таких людей адже він по його словам був тобі за друга! І піти до таких методів а потім зробити новий клан лише через те що хочеш бути лідером.... вибач я проти!
 
[-NF-]OboRotenДата: Вторник, 01.02.2011, 16:11 | Сообщение # 12
Генерал-полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 1323
Статус: Offline
[-NF-]^J3ace[JI]ucK^, Андрюха вернулся
biggrinsanta biggrinsanta biggrinsanta biggrinsanta biggrinsanta biggrinsanta biggrinsanta biggrinsanta




 
[UA]Micter_IvanДата: Вторник, 01.02.2011, 16:11 | Сообщение # 13
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Статус: Offline
Я вирішив відновити клан UA він багато розпадався.Щодо клану UKRAINA я колись поступав але мене выдправили в інший клан тому я не хочу.
[-NF-]^J3ace[JI]ucK^ скажіть чому гравці Маршала не активні і більше не вклані?чому вони Маршала не пітримали і доречі самі гравці захотіли це і самі мене зробили лідером.Я Маршалу говорив вихожу з клану він мене не відпустив.Я просив відправити в полк №2 він відмовив.То що мені далі залишалося бути єдиним кланом 1 активним і слухати як Лідер кричить на гравця і продовжує випробувальний термін?Якби маршал зявлявся в гс і бачив що гравці активні я би мовчав і самі його гравці не назначили мене лідером і цю революцію
Якшо ви бачли цю революцію ви бачили що я вимагав доки я був в клані а?
І клани UA та UKRAINA різні,як інші клани.
Дякую за вашу думку [-NF-]^J3ace[JI]ucK^
 
[-NF-]POSITIVEДата: Вторник, 01.02.2011, 19:59 | Сообщение # 14
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 291
Статус: Offline
Ребята революционеры я против союза с вами.
И если я не ошибаюсь в нашем клане учитывается мнение каждого члена. Так что зря вы умник эдакий на богуна наехали.
И если мне кто то скажет что я его бля выхованець я его пошлю , чесслово. Потому как мои учителя это каждый человек с которым я когда либо играл.


 
[WRS]MarshallДата: Вторник, 01.02.2011, 20:08 | Сообщение # 15
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Статус: Offline
[UA]Micter_Ivan, що ти несеш?? В тебе язик не заплівся? Не починати писати наші проблеми між іншими)) А ти хіба не побіг писати брехню про мене в перший же день конфлікту до всіх кланів, яких знав? І чому ти звертаєшся до мене на Ви? Відколи? Що це в тебе за "гвоздікі" такі? Все це зробив ти, інші гравці до цього не мали жодного відношення. І, по-великому рахунку, ти забрав лише одного гравця. Я був активний завжди, а про "статут для всіх", то якраз ти його не дотримувався! Бути в ГС - це далеко не єдиний пункт у нашому статуті. А підтримки від інших кланів можеш не чекати. Я вже всім розповів про твою "цікаву" діяльність і підлі вчинки щодо друзів. А активність твого нового клану навіть гірша, ніж у WRS. Що? Не так легко клан створити? Так? biggrin

Добавлено (01.02.2011, 21:08)
---------------------------------------------
[-NF-]Vo1nSirius, клан WRS на даний момент являється вашим союзником (другом). А гравець Obo[R]oten являється вихованцем клану WRS. Зараз союз у вас просять клан UA і я, як представник союзного клану, категорично проти вашого союзу з кланом UA і можу дати лише найгірші рекомендації щодо цього клану.

 
Форум » Дипломатия » Баннерообмен » Клан UA
  • Страница 1 из 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz