Get your own Chat Box! Go Large!
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Модератор форума: [-NF-]Obo[R]oten, [-NF-]Foxter  
Форум » Дипломатия » Баннерообмен » Клан UA
Клан UA
[WRS]MarshallДата: Четверг, 03.02.2011, 11:51 | Сообщение # 31
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Статус: Offline
[-NF-]Obo[R]oten, я поважаю всіх тут перебувающих. Слово "лєвий" я мав на увазі як посторонній у даній розмові. [WW]MaT[A]DoR, до чого тут як діти? Як можна вести справи чи даже просто спілкуватись з людиною, яка таке натворила зі своїми друзями. Матадор, чому ти такий наївний. Іван поступив як свиня!!! А ви кажуте наші розборки... Іван, про врс непереживай! Я його відновлю. А твій клан активний?))) несміши мене. я нікого небачив в гс ще від самого його створення))))) а про сайт я взагалі мовчу. Пів року, максимум, він протягне. [-NF-]Obo[R]oten, я розумію, що у вас кожна думка кожної людини враховується. Але тут ситуація інакша. Я відвертаюсь від всіх, хто підтримує Івана. Вже одного союзника і друга втратив ізза цього. Тому верішуй... що тобі важлевіши. Друг, чи думка клану.
 
[-NF-]OboRotenДата: Четверг, 03.02.2011, 12:16 | Сообщение # 32
Генерал-полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 1323
Статус: Offline
[WRS]Marshall, Андрей в моем клане все мои друзья, и очень хорошие друзья так что для меня важны мнения всех моих друзей в том числе и твое.Я тут сам не чего решать не собираюсь. У нас демократия в клане а не монархия



 
[UA]Micter_IvanДата: Четверг, 03.02.2011, 13:13 | Сообщение # 33
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Статус: Offline
Маршал причом тут клан UA до WRS то що я там Лідер так але клан тримається гравцями,а Лідер підтримує дисципліну та розвиває клан.Клан без гравців це вже все.Що до активності клана видно що ви не граєте в сервері.Я прошу не писати наші проблеми.Клан UA це новий клан!І нічого не повязаний з WRS.Ви Маршале самі сваритесь і ще брешете.Де союз тут пише вибачте я щось не бачу?
Напишете нам про пропозицію.
 
[-NF-]BUTERBROTДата: Четверг, 03.02.2011, 15:00 | Сообщение # 34
Генерал-майор
Группа: Проверенные
Сообщений: 446
Статус: Offline
ДА СЕРЕГА..НУ И ДРУЗЕЙ ТЫ НАМ ЛЕВЫХ ПОДСУНЛ)))НАХРЕНА НАМ ЕТОТ САКВОЯЖ БЕЗ РУЧЬКИ..И НЕСТИ ТЯЖЕЛО И БРОСИТЬ ЖАЛКО))Я СВОЁ МНЕНИЕ СКАЗАЛ ..Я ТУТ ДРУЗЕЙ НЕ ВИЖУ..ОСОБЕНО МАРШАЛ..И НАХРЕНА НАМ ИХ БАНЕР ЕСЛИ ПОБОЛТАТЬ НЕСКЕМ ТАМ))

буду резать буду бить с кем останетесь дружить?)))
 
[WRS]MarshallДата: Суббота, 05.02.2011, 00:10 | Сообщение # 35
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 21
Статус: Offline
Quote (|-NF-|ISTREBITEL)
ДА СЕРЕГА..НУ И ДРУЗЕЙ ТЫ НАМ ЛЕВЫХ ПОДСУНЛ)))НАХРЕНА НАМ ЕТОТ САКВОЯЖ БЕЗ РУЧЬКИ..И НЕСТИ ТЯЖЕЛО И БРОСИТЬ ЖАЛКО))Я СВОЁ МНЕНИЕ СКАЗАЛ ..Я ТУТ ДРУЗЕЙ НЕ ВИЖУ..ОСОБЕНО МАРШАЛ..И НАХРЕНА НАМ ИХ БАНЕР ЕСЛИ ПОБОЛТАТЬ НЕСКЕМ ТАМ))

І що це означає..? Так ніхто вас не заставляє бути моїми друзями. [-NF-]Obo[R]oten, зніми банер врс. Я вас більше не потурбую. Я радий, що друзів ти не кидаєш. Пака
 
[-NF-]OboRotenДата: Суббота, 05.02.2011, 13:08 | Сообщение # 36
Генерал-полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 1323
Статус: Offline
[UA]Micter_Ivan, большинство состава клана против ОТКАЗАНО



 
[-NF-]OboRotenДата: Четверг, 17.03.2011, 20:20 | Сообщение # 37
Генерал-полковник
Группа: Администраторы
Сообщений: 1323
Статус: Offline




 
Форум » Дипломатия » Баннерообмен » Клан UA
  • Страница 3 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Поиск:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтов - uCoz